Diskuze

Datum: 12.11.2015

Vložil: Veronika Vaďurová

Titulek: OPĚT JSOU TADY VŠI !

Bohužel máme - a to nejen u pátých ročníků - ve vláskách dětí zase vši :-( Prosíme všechny rodiče o důkladnou kontrolu. Pokud by jste si náhodou nebyli jistí, v odkazu níže nalezete vyčerpávající popis těchto potvůrek....
https://vsi.nazory.cz/ves-detska.html

Datum: 05.12.2011

Vložil: n

Titulek: stávka

Máme ve škole 2 děti. Kdyby jedno nebylo na 2.stupni a nemělo elektronickou ŽK vůbec bychom se nedozvěděli o středeční stávce. Na 1. stupni nebylo rodičům vzkázáno prostřednictvím dětí nic. A to se nás naštěstí netýká to, že děti musí dojíždět a tudíž do 9hodin být někde venku, protože škola bude zcela uzavřena a pozdější autobus jede např. až v 10hod. Považuji to za velmi neprofesionální.

Datum: 14.12.2011

Vložil: o

Titulek: Re: stávka

Ignorace rodičů a nezájem o vlastní děti vede k deziluzním představám a k rozhořčení nad neprofesionálním přístupem.

Očekávaný základní zájem o vzdělání svého dítěte by vedlo k otevření žákovské knížky, kde je informace o stávce vlepena.

Považuji to za zcela adekvátní.

Datum: 14.12.2011

Vložil: R

Titulek: Re: Re: stávka

Pokud můžu mluvit ze své zkušenosti, tak žákovskou knížku otvírám každý den a mé dítě žádnou informaci vlepenou v pondělí taky nemělo ( jak tady píše rodič v prvním příspěvku). Dozvěděli jsme se tom až v úterý odpoledne při vyzvedávání z družiny. Takže pravda bude asi někde napůl?

Datum: 15.12.2011

Vložil: Snopek Josef

Titulek: Re: stávka

Vážení rodiče,
dovolte mi reagovat na diskuzi - téma stávka. Není mým záměrem polemizovat s obsahem jednotlivých příspěvků, chci pouze předložit posloupnost dějů, které vedly k realitě středečního rána. Škola obdržela e-mail od předsedy ČMOS PŠ pana Dobšíka v pátek 2.12. v 16.06 hod. V pondělí 5.12. po 3., 4. a 5. vyučovací hodině projednala odborová organizace se všemi pedagogickými pracovníky jejich postoj ke stávce. Do stávky se zapojilo 39 učitelů z celkového počtu 46 pedagogických pracovníků školy. Kolem 13. hod. bylo oznámení o stávce zveřejněno na stránkách školy a v elektronických žákovských knížkách. V tuto dobu již žáci 1. stupně nebyli ve škole. Těmto žákům byla informace uvedena v žákovské knížce v úterý.
V průběhu stávky byli určeni pracovníci školy, kteří by v případě příchodu žáků do školy zajistili jejich dohled.
Dále bych chtěl poznamenat, že se jednalo o akci celostátní působnosti, o které byla rodičovská veřejnost několikanásobně informována prostřednictvím všech medií. V případě nejistoty o organizaci vyučování na ZŠ UNESCO bylo zcela jistě možné tuto informaci dohledat na stránkách školy nebo v žákovské knížce.
Snopek Josef, ředitel školy

Datum: 17.10.2011

Vložil: Martina Kocábová

Titulek: Výskyt vší

Vážení rodiče,
v hlavičkách žáků ZŠ Unesco se v současné době , kromě vědomostí, nacházejí rovněž VŠI !!!
Proto prosím provedte důkladnou prohlídku hlaviček vašich dětiček.

Přidat nový příspěvek